Spoštovani vsi. Glede na to da sem morjeplovec že nekaj časa (po srcu še več), član pa cca 1 leto (rubrike novi člani nisem opazil ) vas bom vseeno vse pozdravil. Komentarje nisem še pisal (no včeraj prvega) sem pa veliko bral. Upam da se spoznamo na kakšnem srečanju in kakšno rečemo.
Navtika ni luksuz, vsaj zame je najlepši način preživljanja prostega časa. Plovilo ni cilj, je le sredstvo, ki to omogoča. Veselje in užitki plovbe in življenja na morju so le malo povezani z dolžino ali vrednostjo plovila. Manjša, enostavnejša barka ima več prednosti. Za njeno vzdrževanje porabiš ...