Robinzonski turizem - po dopustu

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

topolsek
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 23
Pridružen: Ne Feb 17, 2008 16:58

Robinzonski turizem - po dopustu

OdgovorNapisal/-a topolsek » To Avg 04, 2009 08:35

Ponovno pozdravljeni,

Najprej hvala vsem, ki ste mi pred dopustom pomagali iskati hišice za Robinzonski turizem (predvsem gre zahvala tebi "rabuni"). Tritedenskega dopusta je konec in bilo je fino. Če se kdo zanima za naprej naj kar vpraša. Bili smo na otoku Vela Kotula - popolnoma sami na otoku. Dostava nadpovprečna. Priporočam vsem!

LP
Topolšek
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » To Avg 04, 2009 13:55

.


.

Kakšna fotka oblike bi se prilegla, da ne bomo cmokal samo o vsebini!

LP






.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
rabuni
Viceadmiral
Prispevkov: 491
Pridružen: Pe Sep 07, 2007 11:04
Kraj: Rogaška Slatina

OdgovorNapisal/-a rabuni » To Avg 11, 2009 12:58

Me zelo veseli, da ste se imeli lepo. Lep spomin na dopust je nekaj enkratnega. Naj tako ostane! Lp
"Dalmatino povišču pritrujena"

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov