cibro napisal/-a:Daj napiši hitro nadaljevanje k sem že tolk jezen na tole Tanyo da bi ji tako odalamil da bi še unemu tič odletu.
Cibro, ženske so ustvarjene za crklanje ne za "odalamit". Malo več strpnosti do nežnega spola
Nadaljevanje sploh ni bilo v planu, toda..... očitno ga bo treba napisati...nekje do konca meseca, če bo čas....
LP
