Za ljubitelje Mercedesov

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Če Maj 09, 2013 12:37

Ne žel si... :roll:
https://medisken.si
Uporabniški avatar
Roberth1
Admiral
Prispevkov: 2053
Pridružen: Po Avg 15, 2011 20:32
Kraj: Kranj - Vraniči - Červar

OdgovorNapisal/-a Roberth1 » Če Maj 09, 2013 15:49

Edini MB ki mi pospeši utrip.

Slika

Mogoče mi je všeč le še
Slika

Tako prvega, kot drugega bi imel takoj.
https://vodovod-rh.si/
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Če Maj 09, 2013 16:30

Roberth1 napisal/-a:Edini MB ki mi pospeši utrip.

Tako prvega, kot drugega bi imel takoj.


Čudno, a ni to samo podaljšek za tiste....?? :lol: :lol:
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
Roberth1
Admiral
Prispevkov: 2053
Pridružen: Po Avg 15, 2011 20:32
Kraj: Kranj - Vraniči - Červar

OdgovorNapisal/-a Roberth1 » Če Maj 09, 2013 20:40

Tex napisal/-a:
Roberth1 napisal/-a:Edini MB ki mi pospeši utrip.

Tako prvega, kot drugega bi imel takoj.


Čudno, a ni to samo podaljšek za tiste....?? :lol: :lol:


Mislim, da si zamešal znamki.

Znamka o kateri bi znalo biti govora, je hec v tem, da gredo vsi modeli skozi tri faze.
1. Imajo jih tisti, ki jih uporabljajo, kot statusni simbol (tako znamka, kot lastniki nekaj pridobijo skozi oči "imidža")
2. Ko model pride v nekako 5 leto izdelave in ceno 1/3 novega vozila, se začnejo v njih pojavljati wannabe jaki frajerji (v tej fazi je po moje model "potrurčen")
3. v tej fazi je model star že 10+ let in je povprečno stanje pločevine že obupno (če bi tehnični pregledi opravli svojo nalogo, bi jih bilo pol za na odpad) in tu se šele najdejo fani, je pa res tudi v tej publiki vsaj 90% kao fanov.

MB se je vsaj v mojih očeh precej uspešno izogibal takim budelaštinam.
Audi je pred 10 in več leti prav tako imel hude težave, da so uporabniki delali krivico znamki. Jaz mislim, da so v glavnem ti uporabniki prebegnili k znamki, katero misli Tex.

Pa še enkrat (ker kot kaže 1. ni bilo razumljeno) SEC je nekaj najbolj impozantnega, elegantnega..., kar se je kdaj valilo po cestah (seveda tu malo upoštevamo obdobje nastanka) in s svojo pojavo ni bil nikoli vulgaren ( poizkusi stylinga redečelasih manta frizura švabov v stilu Strosek so tu izločeni).
https://vodovod-rh.si/
snake
Viceadmiral
Prispevkov: 472
Pridružen: Po Dec 12, 2011 12:01

OdgovorNapisal/-a snake » Pe Maj 17, 2013 22:48

Res nevem kaj vas fascinira na teh dragih in zakompliciranih avtih.


Mogoče pa najbrž ravno to :roll:
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » To Sep 24, 2013 23:23

https://medisken.si
Uporabniški avatar
darkside
Kapitan fregate
Prispevkov: 116
Pridružen: Ne Nov 13, 2011 09:35
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a darkside » To Sep 24, 2013 23:34

tole bi znalo biti zanimivo ko bo test narejen ker simulacije meni ne povedo ničesar. ne boš zapeljal čez ležečega policaja s tem da bi se avto le malo dvignil... pa to ni šans.....

sicer bo to samo v višjih klasah (zaenrkat), nižje so pa itak rost magnet :Dpač problemi z rjo pri mercedesih niso nič čudnega. pa ne govorim na pamet.
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Sr Sep 25, 2013 07:33

Na naših cestah bo ta sistem prvi dan crknil.
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
darkside
Kapitan fregate
Prispevkov: 116
Pridružen: Ne Nov 13, 2011 09:35
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a darkside » Sr Sep 25, 2013 10:46

ta sistem deluje le n avstrijskim, nemških pa ameriških cestah. v sloveniji res ne bo to delalo ne.
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Sr Sep 25, 2013 11:59

Me prav zanimako bo šel tale sistem čez ležečega v Kopru pred šlo ne vem katera ulica tam v mestu kjer je radar. Tisto grbino še z LR Defenderjem komaj prevoziš.
Je pa zanimivo.
Ne vem kaj jajcajo s sistemom, da so senzorji kjer je omejitev i bi avto avtomatično zavrl na hitrost ki je dovoljena.
Ali pa da bi enkrat prevozil pot npr lj-šibenik, posnel, rač si to zapomni in drugič vtipkaš samo destinacijo in gremo.
Senzorji opravijo svoje, varnostna razdalja, pešci, srnjad ...
bo verjetno ko bom že tolk star da bom imel samo še dovoljenje da grem lahk do weceja sam.
Uporabniški avatar
darkside
Kapitan fregate
Prispevkov: 116
Pridružen: Ne Nov 13, 2011 09:35
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a darkside » Sr Sep 25, 2013 23:59

trenutno so samo senzorji da ti na zaslonu prikažejo znak. ni pa še to da bi ti omejilo.

da bi prevozil pot, si avto shranil nato pa te vozil? yeah right.... za tak sistem bi dal kolikokrat po 10 tisočakov?

vsi ti sistemi so dragi in kdo bo kupil recimo nek avto ki sedaj stane 15 jurjev ko mu pa te senzorje daš noter pa mu ceno nabiješ na vrednost bajte doma ali celo presežeš.

kot da bi cliota za 120 jurjev kupil.......
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Če Sep 26, 2013 10:13

Pred dvajsetimi leti je Benefon delta to je un mobitel NMT ki je imel 0609 začetno pa dalje stal skoraj 2000 mark. (Da o unih kištah ki si jo moral imeti za pasom kot prenosnika ne govorim.) To lahko sedaj primerjaš z nekimi 3000-4000 evri.Kasneje ga je kolega nucal za metanje psu namesto komada lesa. Koliko sedaj stane mobilček?
Pa so jih kar nekaj prodali.
Verjamem da bi tak sistem na začetku stane ko sam satan, ko pa tega vgradijo v vse avte se cena zniža za mnogo mnogo odstotkov.
Razvoj stane, ko se tega proda na miljone cena pade.

Lp
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Če Sep 26, 2013 10:42

delta je bila poceni, keriphon pred njo je bil 12.000 dm :lol:
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Če Sep 26, 2013 10:53

Ja delta je bila že skoraj za vsak žep (če si imel skajtarske hlače)napram temle
Slika :lol:
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Če Sep 26, 2013 11:58

gregor.n napisal/-a:Zakaj je in bo No.1 :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=ScpgI1w5 ... e=youtu.be


Gregor tako si me navdušil s tem linkom, da sem moral v štacuno ;)

Slika
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta