uvoz avtomobila po naročilu

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

obojan
Kontraadmiral
Prispevkov: 319
Pridružen: Ne Avg 10, 2008 17:41

uvoz avtomobila po naročilu

OdgovorNapisal/-a obojan » Po Jan 09, 2017 14:06

Pozdrav

Ali ima kdo od vas izkušnje z AC Golob -Naklo za uvoz rabljenega vozila po naročilu iz Nemčije ?
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Po Jan 09, 2017 15:10

Nazadnje spremenil H2O, dne Pe Jun 02, 2017 14:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jandrej
Viceadmiral
Prispevkov: 434
Pridružen: Če Jul 28, 2011 15:56

Re: uvoz avtomobila po naročilu

OdgovorNapisal/-a jandrej » Po Jan 09, 2017 16:41

obojan napisal/-a:Pozdrav

Ali ima kdo od vas izkušnje z AC Golob -Naklo za uvoz rabljenega vozila po naročilu iz Nemčije ?


Toplo odsvetujem :evil:
obojan
Kontraadmiral
Prispevkov: 319
Pridružen: Ne Avg 10, 2008 17:41

Re: uvoz avtomobila po naročilu

OdgovorNapisal/-a obojan » Po Jan 09, 2017 16:55

jandrej napisal/-a:
obojan napisal/-a:Pozdrav

Ali ima kdo od vas izkušnje z AC Golob -Naklo za uvoz rabljenega vozila po naročilu iz Nemčije ?


Toplo odsvetujem :evil:


Zakaj pa?
Uporabniški avatar
goahead
Admiral
Prispevkov: 1488
Pridružen: Če Apr 08, 2010 22:53

OdgovorNapisal/-a goahead » Po Jan 09, 2017 17:26

Za dober avto iz DE poklici B1f iz Nove Gorice. Ne bo ti zal.
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Po Jan 09, 2017 18:28

Ali.pa Kreativni najemi v Lj
vladimir
Kapitan
Prispevkov: 172
Pridružen: To Sep 07, 2010 18:05

OdgovorNapisal/-a vladimir » To Jan 10, 2017 08:48

Zakaj ga pa ne uvoziš sam.Jaz sem uvozil kamion sam brez posrednikov.
Uporabniški avatar
Stopi
Admiral
Prispevkov: 722
Pridružen: To Maj 26, 2015 16:42
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Stopi » To Jan 10, 2017 09:09

www.autoscout24.de

Največji oglasnik v Nemčiji za avtomobile. Omejiš na Bavarsko in greš sam pogledat. To se seveda splača, če kupuješ nekoliko dražji avto, recimo vsaj 20.000 EUR, za manj se ne splača, ker so potem stroški nesorazmerni s prihrankom. Pri nakupu avta za 20.000-25.000 EUR pa lahko prihraniš ca. 3.000-5.000 EUR v primerjavi s cenami na SLO trgu. Torej, če tudi imaš 1000 EUR stroškov in zapraviš 2-3 dni, se še vseeno splača.

Moraš pa, seveda, imeti gotovino... :wink:
obojan
Kontraadmiral
Prispevkov: 319
Pridružen: Ne Avg 10, 2008 17:41

OdgovorNapisal/-a obojan » To Jan 10, 2017 09:34

Fantje hvala za tele nasvete.
Težava je pa tale:
Kupujem avtodom.
Nekaj sem jih že našel na mobile.de (v glavnem pri večjih trgovcih).
Ker je pa takšen obsežen poseg poseg v proračun družinski projekt ima nekaj besede tudi boljša polovica.
In ta boljša polovica je totalno panična:
kaj pa če bo kaj narobe
Kaj pa če.....
Ona je mnenja, da bi potencialno težavo lažje reševala v SLO.
S tem drugim delom se sicer strinjam z njo, vendar pa sem mnenja, da je glede na stanje vpri nas večje možnost da naju nategnej kakšen posrednik v Sloveniji kot pa trgovec Nemčiji.
Ne verjamem pa, da bi mi kateri posrednik pripeljal točno določen avtodom, za katerega ne bi zahteval precej zajetnega avansa.
kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2525
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » To Jan 10, 2017 09:40

v sloveniji ti sam fakiča pokažejo, če prideš nazaj jamrat. določen riziko je povsod, tu ali v nemčiji.

kaj pa naši prodajalci, kot recimo adria, stador, etc? nič pametnega ali vse predrago?
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » To Jan 10, 2017 10:45

Ko sem avto avgusta lani kupoval nisem mogu verjet kako so naduvani prodajalci v SLO. Furajo neko nadoblačno držo kao oni so carji ker imajo ta in ta avto kot da je edini. No kar se mene tiče ga še sedaj imajo.
Ko sem našel pravega sem prišel odkartal in se odpeljal.
Uporabniški avatar
OGORAZD
Kapitan
Prispevkov: 201
Pridružen: Sr Maj 11, 2011 14:56
Kraj: Brezovica pri LJ

OdgovorNapisal/-a OGORAZD » To Jan 10, 2017 14:01

sem ravno menjal avto, rang od 15-19 tisoč EUR, na mobile najcenejši avto 15 tisoč EUR z 180 tisoč kilometri, pri nas enak avto 16 tisoč EUR IN 160 tisoč km, z enoletno garancijo, se mi matematika ne izide da bi kupil v nemčiji...
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » To Jan 10, 2017 16:11

cibro napisal/-a:Ko sem avto avgusta lani kupoval nisem mogu verjet kako so naduvani prodajalci v SLO. Furajo neko nadoblačno držo kao oni so carji ker imajo ta in ta avto kot da je edini. No kar se mene tiče ga še sedaj imajo.
Ko sem našel pravega sem prišel odkartal in se odpeljal.


Tud moja taka izkušnja. Ravno včeraj. Hotu Insignijo zataušat za Volvota. Pršu z $$$ v žepu pa tip tok naduvan, da sm se sam obrnu.
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
obojan
Kontraadmiral
Prispevkov: 319
Pridružen: Ne Avg 10, 2008 17:41

OdgovorNapisal/-a obojan » To Jan 10, 2017 16:20

če se že pogovarjamo o tem, dajmo še napisat kdo so ti mojstri, ki se tako obnašajo. Sevaeda pa tudi so dobrodošle tudi pohvale.
Potem drugim ne bo treba odpirat takšnih tem, kot sem jo jaz.
nac
Admiral
Prispevkov: 645
Pridružen: Če Jul 02, 2009 22:18

OdgovorNapisal/-a nac » To Jan 10, 2017 17:52

Obojan-avtodom ni navaden,osebni avto,na katerega se "kao" spozna dandanašnji že vsaka "baba",pa tudi iz tujine so tiste čase,ko se je začelo uvažati,to v največih primerih delali tisti,ki takrat niso imeli kakšnega hudega dela.
Zato---takšno zadevo obvezno it gledat sam(oz. z ženo, :wink: ),ker to ti ne more kupovat druga oseba,zadeva je precej podobna kupovanju barke-bi zaupal nekomu XY,a???
Preglej pa (moje skromno mnenje) še najprej našo,t.j. SLO ponudbo,ker je marsikdaj zdaj že tako,kot je zgoraj napisal OGORAZD.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov