Za ljubitelje Mercedesov

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3372
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Za ljubitelje Mercedesov

OdgovorNapisal/-a MareC » To Jan 25, 2011 13:53

Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » To Jan 25, 2011 13:57

"To ni nič. Korejci so boljši!" bosta rekla Gregor.n in Lipnik. :P :P :P
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » To Jan 25, 2011 16:03

s Korejcem sploh ni treba premzat,gre čez hlode :lol:
Lp CC
rider666
Admiral
Prispevkov: 928
Pridružen: Po Jul 19, 2010 12:37

OdgovorNapisal/-a rider666 » To Jan 25, 2011 16:52

Že videno! RES SVETOVNA REKLAMA!
bostjan9
Admiral
Prispevkov: 1341
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 20:28

MERCEDES

OdgovorNapisal/-a bostjan9 » To Jan 25, 2011 17:33

Prodam glih takega za male pare ...let. 2001.

Malo so pa le zaškripale in zacvilile "ABS" zavore na tej mokri podlagi.

b9
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » To Jan 25, 2011 17:44

Mečka je pa le mečka :wink:
lpg
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » To Jan 25, 2011 20:38

lepa kosa...
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » To Jan 25, 2011 21:30

Ni slabo, sam kot pravijo predhodniki, korejci so boljši, jaz sem za Hyunai!
Men je tu "nišan" najbolj všeč, od celega E-ja :lol:

LP
:wink:
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » To Jan 25, 2011 22:18

Veš, ko pravjo, Mercedes bez znaka, je ko čovjek bez stomaka !

Sicer pa lastniki MB, dajte to zjutraj na servisih predebatirat, ko se vsi dobite ;)
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Sr Jan 26, 2011 09:26

Vsak avto se pokvari,
lahko pa iz prve roke povem da merc je od leta 2007 do sedaj šel na servis samo na menjavo olja. filtrov in to je to.
O kakšnih roverjih, jaguarjih pa range roverjih pa raje ne bi, več se je vozil v nadomestnem fokusu kot v njih.
gorenjc
Admiral
Prispevkov: 705
Pridružen: Ne Nov 04, 2007 23:22
Kraj: LJ

OdgovorNapisal/-a gorenjc » Sr Jan 26, 2011 09:28

cibro napisal/-a:Vsak avto se pokvari,
lahko pa iz prve roke povem da merc je od leta 2007 do sedaj šel na servis samo na menjavo olja. filtrov in to je to.
O kakšnih roverjih, jaguarjih pa range roverjih pa raje ne bi, več se je vozil v nadomestnem fokusu kot v njih.


kaj nakladaš, če pa pred prvim servisom prri vas totalke delate :) :) :) :)
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Sr Jan 26, 2011 09:42

No to je skoraj res ampak prvi je zdržal leto in pol samo z rednim servisom, pol totalka j..bi ga, drugi pa 11 mesecev ravno tako b.p, razen jasno ko je zaključil kariero, kar se varnosti tiče pa ne bi.In kaj bi pol druzga kupoval kot mb.
Medtem ko je bil range sport vsak mesec skoraj na servisu, pa volanska letev, večkrat, pa amortizerji pa menjalnik pa neke gumice pa pušča olje ...
Jaguar pa itak, šel je menjalnik in servis je stal toliko kot se je isti avto na netu prodajal, no vsaj v garanaciji je bil.
Uporabniški avatar
Mike
Admiral
Prispevkov: 1373
Pridružen: To Jul 01, 2008 11:01
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mike » Sr Jan 26, 2011 10:36

Bavarca bi kupil pa je. To je tak stroj, da se tut zaletet noče, kaj šele da bi se pokvaril. :lol:
V8 + Jet drive
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Sr Jan 26, 2011 10:39

ja smo navijali zanj sicer ni uni ki mu pravijo BaMWarc se pa na q začne
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Sr Jan 26, 2011 11:15

Slika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov