Za ljubitelje Mercedesov
Moderatorji: moderator2, moderator
MERCEDES
Prodam glih takega za male pare ...let. 2001.
Malo so pa le zaškripale in zacvilile "ABS" zavore na tej mokri podlagi.
b9
Malo so pa le zaškripale in zacvilile "ABS" zavore na tej mokri podlagi.
b9
cibro napisal/-a:Vsak avto se pokvari,
lahko pa iz prve roke povem da merc je od leta 2007 do sedaj šel na servis samo na menjavo olja. filtrov in to je to.
O kakšnih roverjih, jaguarjih pa range roverjih pa raje ne bi, več se je vozil v nadomestnem fokusu kot v njih.
kaj nakladaš, če pa pred prvim servisom prri vas totalke delate
No to je skoraj res ampak prvi je zdržal leto in pol samo z rednim servisom, pol totalka j..bi ga, drugi pa 11 mesecev ravno tako b.p, razen jasno ko je zaključil kariero, kar se varnosti tiče pa ne bi.In kaj bi pol druzga kupoval kot mb.
Medtem ko je bil range sport vsak mesec skoraj na servisu, pa volanska letev, večkrat, pa amortizerji pa menjalnik pa neke gumice pa pušča olje ...
Jaguar pa itak, šel je menjalnik in servis je stal toliko kot se je isti avto na netu prodajal, no vsaj v garanaciji je bil.
Medtem ko je bil range sport vsak mesec skoraj na servisu, pa volanska letev, večkrat, pa amortizerji pa menjalnik pa neke gumice pa pušča olje ...
Jaguar pa itak, šel je menjalnik in servis je stal toliko kot se je isti avto na netu prodajal, no vsaj v garanaciji je bil.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov


