gobbi napisal/-a:evo zdaj deluje, pa kaj vse miliš sam naredit to pa boš mel dela , z tem majo še profesionalci ki vsak dan delajo to težave, kapo dol ,ko boš mel dalje slike mi jih kr pošli na mail,kr to bo pa užitek gledat kak raste.
Uf, uf, ta moj računalnik , je tak neumen, da sploh ne ve kaj bi jaz hotel. Slike so mi ki kar same šle nekam, pol pridejo nazaj od nekod.Komaj čakam pomlad , da se spravim na vgradnjo motorja.Bo sigurno enostavnejše kot ta PC.
LP
