slišim da bi se morali v okolici zadra iz vseh vezov umaknet plovila ki jih nimajo domačini.
vir info so domačini
kaj mislite kaj se bo spremenilo na hrvaškem ob vstopu v eu, kaj bo to dobrega za nas pa seveda slabega
uradnih informacij je namreč malo
spremembe na hrvaškem
Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1
-
jadralec-mihy
- Kontraadmiral
- Prispevkov: 267
- Pridružen: So Dec 26, 2009 13:43
-
jadralec-mihy
- Kontraadmiral
- Prispevkov: 267
- Pridružen: So Dec 26, 2009 13:43
-
jadralec-mihy
- Kontraadmiral
- Prispevkov: 267
- Pridružen: So Dec 26, 2009 13:43
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
