Evropski zakoni-hrvaški zakoni

Debata o obnašanju in pravilih na morju ter starih in novih zakonih, ki zadevajo navtiko.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

simon74
Štabni praporščak
Prispevkov: 39
Pridružen: Ne Dec 23, 2012 09:23
Kraj: Kranj

Evropski zakoni-hrvaški zakoni

OdgovorNapisal/-a simon74 » Če Jul 18, 2013 07:50

Toliko je bilo govora o vstopu hr.v eu,o spremembi plovnih dovoljen ,vinjet,registracij čolnov pod tujo zastavo,prepisov čolnov iz usa v hr. ali v slo,plačanih davkov,razne akcije .......... oni pa nič,furajo svoj zakon naprej,mi se še vedno vozimo pod zastavo to in ono.
Kaj sploh hočem povedat.
Razne debate na forumih so brez veze(to mislim samo takšne ,,kaj se bo zgodilo...,,),počaki ,pa boš videl kaj prinese čas. :lol: :lol: :lol: :lol:
Da ne bo pomote,vse ostale debate so zelo koristne!


Lp
Mirno morje ne naredi izkušenega mornarja.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov