EU registracija = joke?

Debata o obnašanju in pravilih na morju ter starih in novih zakonih, ki zadevajo navtiko.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Po Sep 07, 2009 23:36

No tole je pa zanimivo. Imam jeta, ki ga letos sploh nisem pelaj do vode-enostavno ni bilo časa in ne volje. Iz luške kapitanije pa so mi poslali pošto, da me bodo izpisali iz registra, ker nisem za leto 2009 plačal zavarovanja (kaj bi ga, če je jet konzerviran v garaži). Čeravno sem lani (2008) podaljšal registracijo za pet let.
Zanima pa me, kaj si lahko pomagam s tovrstno registracijo. Mogoče obdržim veljavnost registracije ? Zavarovanje in plovno dovoljenje, oz, njihovo plačilo ob uporabi sta mi povsem jasna. Nočem le, da me brišejo iz registra zaradi neuporabe.
Hvala za pomoč.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
nuvolari
Viceadmiral
Prispevkov: 400
Pridružen: Sr Jan 30, 2008 06:36
Kraj: bled

OdgovorNapisal/-a nuvolari » To Sep 08, 2009 07:18

no tkole to zgleda, sem še enkrat dobil..mail samo od drugega visokega oficirja (matr sem pomemben :) )

Hello, I like the vehicle you posted on the avto.net, and i am interested to buy, please let me know your final selling price and the latest condition of the vehicle, more pictures if any but not much necessary. Then i would like to have more business relationship with you, sequel to your response to this email, i need a serious minded partner so that we can proceed immediately. email: captbruno02@yahoo.com I await your response. Captain Carlos Bruno

OBISKOVALEC: Captain Carlos Bruno
TELEFON: 9643
E-MAIL: captbruno02@yahoo.com
Veritas et Aequitas
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Pe Sep 11, 2009 22:50

nagoni ga v 3 krasne

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti