prodaja plovila

Debata o obnašanju in pravilih na morju ter starih in novih zakonih, ki zadevajo navtiko.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

fakinx
Admiral
Prispevkov: 777
Pridružen: Pe Maj 16, 2014 20:34
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a fakinx » Po Apr 18, 2016 16:33

In ne, izbrisnice kupec ne more pridobiti sam. Zahteva jo lahko samo lastnik plovila.


In kaj ni jasno?
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Po Apr 18, 2016 16:47

vse je jasno, edino vreme je oblačno :lol:
moram pa bit zraven ko lastnik odjavlja ?
fakinx
Admiral
Prispevkov: 777
Pridružen: Pe Maj 16, 2014 20:34
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a fakinx » Po Apr 18, 2016 22:35

Ni potrebe da si zraven. Lastnik zahteva izbris in ti izroči izbrisnico.
Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4832
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kocka » Po Apr 18, 2016 23:16

Mater mesate drek, ce imas overjeno kupoprodajno si ti lastnik. Dokler je nimas je pa oni prejsni. Osebno v kupoprodajni vedno navedem, da je kupnina placana v celoti in da kupcu dovolim vpis v vpisni list oz. plovila na njegovo ime- tako mi je rekel g.Ban. izbris pa ravno tako lahko zahteva izkazani lastnik.
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Po Apr 18, 2016 23:59

Na kapetaniji v puli zahteva da sem zraven.ko odjavlja. :!:
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » To Apr 19, 2016 09:40

klical na kapetanijo, bivši lastnik niti ne rabi da je zraven, lahko novi vse uredi samo rabi original kupoprodajna.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov