Mater mesate drek, ce imas overjeno kupoprodajno si ti lastnik. Dokler je nimas je pa oni prejsni. Osebno v kupoprodajni vedno navedem, da je kupnina placana v celoti in da kupcu dovolim vpis v vpisni list oz. plovila na njegovo ime- tako mi je rekel g.Ban. izbris pa ravno tako lahko zahteva izkazani lastnik.