Nova meja

Debata o obnašanju in pravilih na morju ter starih in novih zakonih, ki zadevajo navtiko.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

simon74
Štabni praporščak
Prispevkov: 39
Pridružen: Ne Dec 23, 2012 09:23
Kraj: Kranj

Nova meja

OdgovorNapisal/-a simon74 » So Jan 19, 2013 20:01

Mislim ,da je naš zunanji ministel,dal hlvatom novi pogoj!Za vstop v EU bomo imeli malo več molja.

Upam ,da se na sliki vidi nova meja ,ki je pomaknjena precej južno!

Slika
Mirno morje ne naredi izkušenega mornarja.
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

Re: Nova meja

OdgovorNapisal/-a pajer1 » So Jan 19, 2013 21:10

simon74 napisal/-a:Mislim ,da je naš zunanji ministel,dal hlvatom novi pogoj!Za vstop v EU bomo imeli malo več molja.

Upam ,da se na sliki vidi nova meja ,ki je pomaknjena precej južno!

Slika


Si zgrešil rubriko?

Sploh se pa te dni dogovarjajo o banki.

Mejo bo uredila arbitražna komisija.

arbitraža
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov