Koliko bo vpis, zavarovanje vinjeta...

Debata o obnašanju in pravilih na morju ter starih in novih zakonih, ki zadevajo navtiko.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

mrdaco
Kontraadmiral
Prispevkov: 330
Pridružen: To Mar 27, 2012 15:04

Koliko bo vpis, zavarovanje vinjeta...

OdgovorNapisal/-a mrdaco » Sr Maj 08, 2013 21:06

Torej, koliko lahko pričakujem stroškov za vpis novega 4meterskega gumenjaka, 20km, zavarovanje, vinjeta in mogoče še kaj za kar ne vem, pri naših južnih sosedih. Vrrjetno bom registriral po 1.7.
al

OdgovorNapisal/-a al » Sr Maj 08, 2013 21:21

tok k zdej
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 4126
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Sr Maj 08, 2013 21:32

Za 5m gumenjaka sem plačal 392 kun. Tudi za 4m bi bilo isto. Če boš registriral prvič bo nekaj dražje. To seveda ni vpis čolna, ampak samo plovno dovoljenje po hrvatiji. Čoln mam registriran pri nas.
mrdaco
Kontraadmiral
Prispevkov: 330
Pridružen: To Mar 27, 2012 15:04

OdgovorNapisal/-a mrdaco » Sr Maj 08, 2013 21:49

al napisal/-a:tok k zdej


Hehe... nimam pojma koliko pride zdaj , ker bo to moje prvo plovilo. Vidim da sem pozabil računat tudi na plovno dovoljenje.
mrdaco
Kontraadmiral
Prispevkov: 330
Pridružen: To Mar 27, 2012 15:04

OdgovorNapisal/-a mrdaco » Sr Maj 08, 2013 21:49

al napisal/-a:tok k zdej


Hehe... nimam pojma koliko pride zdaj , ker bo to moje prvo plovilo. Vidim da sem pozabil računat tudi na plovno dovoljenje.
mrdaco
Kontraadmiral
Prispevkov: 330
Pridružen: To Mar 27, 2012 15:04

OdgovorNapisal/-a mrdaco » Sr Maj 08, 2013 21:50

al napisal/-a:tok k zdej


Hehe... nimam pojma koliko pride zdaj , ker bo to moje prvo plovilo. Vidim da sem pozabil računat tudi na plovno dovoljenje.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti