Bil v soboto na Susku, na plitvini, kjer je že bilo ogromno napisanega okoli boj. Spredaj so v višini rta proti mestu na novo postavljeni dve rumeni boji, ki označujejo "zaščiteno področje" oziroma splošno prepoved sidranja. Sem bil pameten, se zapeljal notri in kot vsako leto zasidral na plitvini, kmalu je prišla še ena jadrnica, Ni minilo pol ure, je že bil pri meni z izkaznico, me vprašal, če vem kaj pomenijo rumene boje, me podučil
In sem se odpeljal drugam. Na Susku je torej konec... Verjetno bo še kje enako


