dokazilo o plačanem ddv

Debata o obnašanju in pravilih na morju ter starih in novih zakonih, ki zadevajo navtiko.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

drago.puksic
Kapitan
Prispevkov: 172
Pridružen: To Nov 19, 2013 15:53

dokazilo o plačanem ddv

OdgovorNapisal/-a drago.puksic » To Dec 10, 2013 08:05

v Bunarino sem pripeljal svojo deset let staro jadernico,na vez 25.3.2010.19.11.2012 sem isplul v slovenijo in se naslednji dan vrnil.Iz recepcije so mi poslali dopis da moram dokazati da imam plačan ddv.Klical sem na carino v Puli in nisem dobil konkretnega odgovorja kaj storiti.Klical sem neko špedicijo,a ta mi je dejal naj se oglasim pri njemu.Plovila registrirana v slo.imajo vsa plačana ddv.Zanima me ali je kdo, ki ima podoben primer, že urejal te stvari,kje in kako?Zahvaljujem se za odgovor.
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 7095
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » To Dec 10, 2013 08:17


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov