dokazilo o plačanem ddv
Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1
-
drago.puksic
- Kapitan
- Prispevkov: 172
- Pridružen: To Nov 19, 2013 15:53
dokazilo o plačanem ddv
v Bunarino sem pripeljal svojo deset let staro jadernico,na vez 25.3.2010.19.11.2012 sem isplul v slovenijo in se naslednji dan vrnil.Iz recepcije so mi poslali dopis da moram dokazati da imam plačan ddv.Klical sem na carino v Puli in nisem dobil konkretnega odgovorja kaj storiti.Klical sem neko špedicijo,a ta mi je dejal naj se oglasim pri njemu.Plovila registrirana v slo.imajo vsa plačana ddv.Zanima me ali je kdo, ki ima podoben primer, že urejal te stvari,kje in kako?Zahvaljujem se za odgovor.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
