Kam z izrabljenim plovilom
Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1
Kam z izrabljenim plovilom
Pozdravljeni,
Kolega ima star izrabljen čoln Elan GT 402 pa nima ideje kam ga dati da ga uničijo. Na Snagi ga ne vzamejo druge ideje nima. Prosim za kakšen nasvet.
Hvala in lp, Luka
Kolega ima star izrabljen čoln Elan GT 402 pa nima ideje kam ga dati da ga uničijo. Na Snagi ga ne vzamejo druge ideje nima. Prosim za kakšen nasvet.
Hvala in lp, Luka
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
