Transport motorja
Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1
Transport motorja
Kolegu bi moral v apartmaju (Hr) pobrat motor in mu ga pripeljat domov. Dokumentacijo ima doma. Lahko pričakujem kakšne težave na meji brez papirjev.
Motor je mimogrede že v letih - Tomos 18.
Motor je mimogrede že v letih - Tomos 18.
Nazadnje spremenil H2O, dne Pe Jun 02, 2017 12:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Re: Transport motorja
Janezbul napisal/-a:Kolegu bi moral v apartmaju (Hr) pobrat motor in mu ga pripeljat domov. Dokumentacijo ima doma. Lahko pričakujem kakšne težave na meji brez papirjev.
Motor je mimogrede že v letih - Tomos 18.
Na kakšni meji????
A eni še ne veste, da živimo v Evropi? Nobene meje ni za motor, ker on ni oseba in motor lahko nemoteno vstopa v schengensko področje...
Glede kontrole je pa tako, da te lahko policija ustavi v Puli, v Kranju, v Celju ali pa na meji... To nima veze z mejo.
H2O napisal/-a:Starih Tomosov nihče ne krade
Haha zakaj pa ne če je tomos lepo ohranjen al pa obnovljen je men osebno bolš ku kak novejši motorček, poceni za vzdrževanje spije tud ne veliko pelje pa lih tako kot kaka nova yamahca.
en mrzu špric, še raje en knc terana in ena feta pršuta, na zdravje morjeplovci
-
NOVI FOSIL
- Admiral
- Prispevkov: 2555
- Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
- Kraj: LJ-CRES
- Kontakt:
-
Daki
- habibi Vll
- Admiral
- Prispevkov: 4361
- Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
- Kraj: LJ.Vižmarje
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov
