preregistracija

Debata o obnašanju in pravilih na morju ter starih in novih zakonih, ki zadevajo navtiko.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

KLARA
Prispevkov: 1
Pridružen: Po Mar 28, 2011 22:15

preregistracija

OdgovorNapisal/-a KLARA » Po Mar 28, 2011 22:39

kaj pomeni prepis plovila iz ameriške reg, na nemško
ajka
Uporabniški avatar
vili
Viceadmiral
Prispevkov: 596
Pridružen: Po Feb 23, 2009 22:10

OdgovorNapisal/-a vili » Po Mar 28, 2011 22:47

Pozdravljen

Na tej povezavi imaš vse lepo obrazloženo.

http://www.registracijaplovil.eu/


L.P.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti