Spoštovani!
ali mora biti nujno narejena ločena kupoprodajna pogodba za plovilo z motorjem in prikolico, gre se ze čoln 5m in naletno prikolivo z tretjo tablico?
Hvala za odgovore, lp Robert
ločena pogodba za nakup plovila in prikolice
Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1
Načeloma lahko, je pa pri urejanju oz. podaljšanju teh. pregleda oz. registraciji lažje in bolj pregledno. Morebiti, boš tudi ti kdaj prodajal prikolico posebej. V tem primeru, pa je sploh fajn, da imaš ločeni zadevi.... 
Hodi v planine in plovi po morju dokler je še čas, ker prišel bo čas, ko ne bo več čas, in kmalu bo ta čas!
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov
