Marina Rovinj - privez gumenjaka

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

andrej
Desetnik
Prispevkov: 13
Pridružen: Pe Maj 08, 2009 09:44

Marina Rovinj - privez gumenjaka

OdgovorNapisal/-a andrej » Če Jun 11, 2009 13:58

Pozdravljeni.
Naslednji vikend nameravam iti v Rovinj in me zanima če kdo ve kako je z privezom malega gumenjaka. Ali iti v marino ali se lahko vežem na pomol v rivi?
LP Andrej
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Če Jun 11, 2009 20:33

Kaj je za tebe mali gumenjak? če imaš nekje do 2,8 m potem bodo v bližini marine mislili, da je byboat od kake hadrnice oz. večjega plovila. če pa imaš kaj večjega, pa saj veš, kaj piše Zakon. Predlagam, da greš z njim na kak konec pomola v marini, daš marineru za pivo in ne boš imel problema, ker ne boš živel na njemu. Čeprav, nikoli ne veš kakšne volje so. V naši marini v Poreču ga lahko marsikam vtakneš za dan ali dva, je pa vse odvisno od marinera.
Milsim da lepa beseda lepo mesto najde.

LP
:wink:
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov