@pajer1 jaz te tudi ne razumem kaj bi rad slišal od @jeromel
@jeromel
Jaz sem izpisal v Izoli iz registra jeta, ki sem ga dal na tujo zastavo. Vrnili so mi vse dokumente vključno z garancijsko knjižico

Res je, da sem pod razlog napisal zaradi vpisa na tujo zastavo. Možno bi bilo, če si napisal, da je ukraden da ne dobiš.
Torej na kratko, meni so dali vse, brez da bi karkoli sploh moral reči. Mislim pa, da so zadržali kopije zase.
P.S. tudi če ti dajo kopije so potrjene, da so "enake originalu".
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!