Sem pa ugotovil, da takle projekt ni zame - prveč navtičnih milj od ene oštarije do druge.
Tepeš je bil po vrnitvi moj sosed na pomolu B v Izoli. Škoda, da je bolj redkobeseden in nam ni podrobneje opisal doživetja.
Moderatorji: moderator2, moderator
Joško napisal/-a:Vsekakor, še uro povej. Lahko se dogovorimo z Morjeplovci in vaju spremljamo do punte.![]()
EDO napisal/-a:Udeleženci WORLD ARC 2010 imajo še cca 1.500 NM do otoka Hiva Oa, cilja najdaljše etape čez Tihi ocean. V glavni skupini je tudi Srečo Pust na jadrnici Swede 45. Ob njem, na oddaljenosti cca 10 NM, pa en Shipman 63.
Imajo jugovzhodni pasatni veter cca 15-20 vozlov (v pol krme). Hitrosti so okoli 7-8 NM. A je kaj lepšega![]()
Do cilja še cca 8-9 dni.
Sem jim kar fouš![]()
Lp Edo
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov