Tečaj za VHF GMDSS z izpitom - Morjeplovci

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
klaus
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 75
Pridružen: To Avg 04, 2009 12:25
Kraj: Ljubljana / Rab

OdgovorNapisal/-a klaus » Po Mar 07, 2011 14:09

Mogoče bo ta link boljši. Zgleda, da google ne najde številke 207.

http://zemljevid.najdi.si/search_maps.j ... +ljubljana
Uporabniški avatar
Splav
Viceadmiral
Prispevkov: 359
Pridružen: To Jun 10, 2008 09:46

OdgovorNapisal/-a Splav » Po Mar 07, 2011 14:26

Mogoče še kakšno telefonsko številko od admina, če se izgubimo? :(
Mirno morje in široko obzorje.
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » Po Mar 07, 2011 16:27

Ja dobr bi blo vedet, kaj mormo met sabo? Sliko, denar in kaj še? :)

Se vidmo v soboto :)
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Po Mar 07, 2011 17:46

Dobite vse na mail danes ali najkasneje jutri. :wink:
S sabo pa morate imeti kašen zvezek in svinčnik, da si boste lahko kaj dodatno zapisali.
Za plačilo tečaja boste dobili tudi predračune po mailu in jih prosim poravnajte do sobote.
Za plačilo pristopa k izpitu v Kopru in prijavo na izpit je strošek nekaj centov manj kot 38 EUR (so se podražili od lani za skoraj 2 EUR)...
Za to imejte s sabo gotovino na tečaju, prosim za drobiž!
Vse ostalo vključno s skripto dobite na tečaju!

Vsi detajli bodo v mailu! Moja telefonska bo tudi v mailu ali pa če zgoraj v meniju klikneš na Kontakt, je tam izpisana takoj na začetku... :wink:

Dodatne informacije bodo sledile tudi po SMS sporočilih.

Če je še kdo, je še 5 prostih mest trenutno. Če ima kdo kakšnega prijatelja, ki bi ga zanimalo, naj ga prijavi, tudi če ni član Morjeplovca...

LP
kavka
Desetnik
Prispevkov: 12
Pridružen: Ne Sep 21, 2008 23:04

OdgovorNapisal/-a kavka » Po Mar 07, 2011 19:52

Živjo!

Jaz imam še eno kandidatko.

Pošljem mail.

LP Iztok
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Po Mar 07, 2011 21:43

pa pazite na izpitu,da vas ne zavede ko boste morali oddati klic v sili-človek v morju-je edini pravilen odgovor,če pade v vodo žena prenehate z reševanjem in čim prej odplujete dalje in prekličete klic --OVER :lol: :lol:
Lp CC
Uporabniški avatar
Splav
Viceadmiral
Prispevkov: 359
Pridružen: To Jun 10, 2008 09:46

OdgovorNapisal/-a Splav » Pe Mar 11, 2011 18:51

admin napisal/-a:Dobite vse na mail danes ali najkasneje jutri. :wink:

Dodatne informacije bodo sledile tudi po SMS sporočilih.



Nisem dobil nobenega mejla ali sms-a. Upam, da velja za jutri, kot si tu napisal.
Mirno morje in široko obzorje.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » So Mar 12, 2011 19:59

Evo, tečaj je pod streho, sedaj pa skripte v roke in učenje! Hočem 100% uspešnost! :wink:
Uporabniški avatar
Splav
Viceadmiral
Prispevkov: 359
Pridružen: To Jun 10, 2008 09:46

OdgovorNapisal/-a Splav » So Mar 12, 2011 22:46

Pohvala predavatelju. Tema je bila podana zelo suvereno in jedrnato. Sedaj bo učenje s skripto mnogo lažje. Tudi jaz upam, da se v Kopru dobro odrežemo in ubranimo ali celo presežemo lanski uspeh.
Mirno morje in široko obzorje.
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » Ne Mar 13, 2011 07:11

Splav napisal/-a:Pohvala predavatelju. Tema je bila podana zelo suvereno in jedrnato. Sedaj bo učenje s skripto mnogo lažje. Tudi jaz upam, da se v Kopru dobro odrežemo in ubranimo ali celo presežemo lanski uspeh.


Se podpišem!
acrobat
Admiral
Prispevkov: 718
Pridružen: Ne Apr 08, 2007 10:33

OdgovorNapisal/-a acrobat » Ne Mar 13, 2011 08:25

Tudi z moje strani pohvale adminu za odlično organizacijo tečaja in pa seveda za super predavanje.
Uspeh v Kopru mormo pa obvezno popravit.

Lp
Daniel
Kapitan fregate
Prispevkov: 109
Pridružen: Pe Jul 18, 2008 21:37
Kraj: Prlekija

OdgovorNapisal/-a Daniel » Ne Mar 13, 2011 09:03

Res pohvale predavatelju, bilo je zelo dobro in razumljivo razloženo.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Po Mar 14, 2011 21:23

Hvala za pohvale! :wink:
Res se naučite, da bomo po opravljenem izpitu z veseljem spili še pivce v kafiču na nasprotni strani ceste, ki ima zanimivo ime, Kapitanija! :D
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 7097
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Po Mar 14, 2011 22:06

Zraven pa je še kafič Mizerija, za tiste, ki bodo pogrnili. :lol: :lol: :lol: Šala!
Morjeplovci, držite se!
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » To Mar 15, 2011 09:57

Marchi napisal/-a:Zraven pa je še kafič Mizerija, za tiste, ki bodo pogrnili. :lol: :lol: :lol: Šala!
Morjeplovci, držite se!


Ta je dobra ej :wink:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti