Kolega bi rad na svoji jadrnici imel vgradni hladilnik po meri. Ker vem, da vas je kar nekaj strokovnjakov na tem področju me zanima če bi bil kdo pripravlen naredit hladilnik. Se je že nekaj dogovarjal z parimi mojstri pa jih čaka že skoraj eno leto. Barka je pa v marini Izola. Če je kdo zainteresiran, da malo zasluži naj me kontaktira
Lp Andrej
