Izdelava hladilnika

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

Izdelava hladilnika

OdgovorNapisal/-a evovii » Če Sep 13, 2012 12:06

Ojla,

Kolega bi rad na svoji jadrnici imel vgradni hladilnik po meri. Ker vem, da vas je kar nekaj strokovnjakov na tem področju me zanima če bi bil kdo pripravlen naredit hladilnik. Se je že nekaj dogovarjal z parimi mojstri pa jih čaka že skoraj eno leto. Barka je pa v marini Izola. Če je kdo zainteresiran, da malo zasluži naj me kontaktira
8)

Lp Andrej
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
EDO
Admiral
Prispevkov: 1881
Pridružen: Po Nov 16, 2009 13:44
Kraj: Ljubljana - Lovran - Umag

OdgovorNapisal/-a EDO » Če Sep 13, 2012 12:16

--
Nazadnje spremenil EDO, dne Pe Dec 07, 2012 19:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Living well is the best revenge
https://www.facebook.com/NotaBeneSailing/
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Če Sep 13, 2012 12:25

Edo, hvala za ponujeno pomoč. Sem mu že jaz predlagal, da se naj sam loti ampak pravi, da bi najraje nekoga dobil ki bi mu izdelal komplet pa plača in to je to. V kolikor bo pa imel kaksno vprašanje se bo pa obrnil nate. Sicer še ni na Morjeplovcu ampak mislim, da se nam kmalu pridruži. Lp
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
stanec
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Ne Nov 21, 2010 17:29
Kraj: Ljubljana

hladilnik

OdgovorNapisal/-a stanec » Če Sep 13, 2012 23:07

Meni je letos predelal strokovnjak, ki se profesionalno ukvarja z hladilnimi sistemi, cel box v hladilnik. Ker se je pred dopustom mudilo je zadevo izdelal nekoliko šlampasto, ampak sedaj sva se dogovorila in je pripravljen zadevo dokončati tako, kot mora biti. Sicer zadeva sploh ni tako komplicirana, ampak jaz sem še vedno pri tem, da naj le čevlje sodi kopitar, jaz bom pa kaj drugega.
Če te zanima, ti lahko pošljem naslov, pa se dogovori.
l.p.
z vetrom v laseh
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6231
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Pe Sep 14, 2012 22:08

Je to podobna kakovost (izolacija in ostalo) kot imata zdaj Edo in NT?

Če je, je to to.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

Re: hladilnik

OdgovorNapisal/-a evovii » Pe Sep 14, 2012 22:25

stanec napisal/-a:Meni je letos predelal strokovnjak, ki se profesionalno ukvarja z hladilnimi sistemi, cel box v hladilnik. Ker se je pred dopustom mudilo je zadevo izdelal nekoliko šlampasto, ampak sedaj sva se dogovorila in je pripravljen zadevo dokončati tako, kot mora biti. Sicer zadeva sploh ni tako komplicirana, ampak jaz sem še vedno pri tem, da naj le čevlje sodi kopitar, jaz bom pa kaj drugega.
Če te zanima, ti lahko pošljem naslov, pa se dogovori.
l.p.


Prosim če mi lahko pošlješ naslov na zs. Hvala. Lp Andrej
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
stanec
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Ne Nov 21, 2010 17:29
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a stanec » So Sep 15, 2012 11:10

Marjan Tomki napisal/-a:Je to podobna kakovost (izolacija in ostalo) kot imata zdaj Edo in NT?

Če je, je to to.


To so v box položene izolacijske plošče z vseh strani in vgrajen hladilni sistem.To je vse.
z vetrom v laseh
alesb10
Naddesetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Jul 09, 2014 09:16

Re: Izdelava hladilnika

OdgovorNapisal/-a alesb10 » To Jun 16, 2020 15:27

A ima mogoce kdo stevilko od koga ki dela hladilnike po meri na čolnu?
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5414
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

Re: Izdelava hladilnika

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » To Jun 16, 2020 16:04

Za kdaj rabiš?
alesb10
Naddesetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Jul 09, 2014 09:16

Re: Izdelava hladilnika

OdgovorNapisal/-a alesb10 » To Jun 16, 2020 16:36

kupil sem kompresor in evapurator, rad bi da bi mi nekdo na čolnu naredil še skrinjo
alesb10
Naddesetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Jul 09, 2014 09:16

Re: Izdelava hladilnika

OdgovorNapisal/-a alesb10 » Sr Jun 17, 2020 00:01

Nikola T. napisal/-a:Za kdaj rabiš?

Rabil bi za ponedeljek,Ali pa za 2.8.20

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov