Pozdravljeni,
gre morda kdo v četrtek na Cres, Lošinj, ima v avtu prostor za mojo prijateljico, jo je pripravljen vzeti s seboj in jo odložiti nekje na omenjenih otokih?
Sem v Punta Križi ona pa bi rada v četrtek prišla sem dol.
Z uslugo se seveda oddolživa.
Hvala in mirno morje,
Piko
Prevoz- Cres, Lošinj- četrtek
Moderatorji: moderator2, moderator
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov
