Jaz pa mislim, da je tako prav! Tisto, kar so počeli sedaj vsa leta mi nikoli ni šlo v račun, je pa res, da je bilo za nas končne potrošnike ponavadi ceneje...
Če je Motomarine distributer in tudi trgovina, se mora držati reda. Trgovec, ki kupi pri njemu ima nek rabat, če pridem jaz, ga pač nimam in plačam enako pri njemu kot recimo pri nekomu v MB... A ni to fer?
Čisto primer Garmina ali pa česarkoli drugega... Če bi oni v Šenčurju dajali popuste, bi vsi trgovci lahko propadli. Tako pa je pri njih dražje, kot v večini spletnih trgovin, kjer ti dajo še nekaj popusta...
Druga stvar pa je tudi, da gotovina tudi v Italiji ni več "gotovina v žep", temveč je čisto vseeno s čim plačaš. Kak Mastercard ali American in podobno vzamejo kak procent več provizije, Maestro nekaj manj... Ampak ne more biti pa 20% ceneje za gotovino, kot je bilo včasih... Od kje tak popust pa upam, da je vsem jasno.
