Red Bull Air Race Rovinj 2014
Moderatorji: moderator2, moderator
Red Bull Air Race Rovinj 2014
Pozdravljeni,
prihajajoči dogodek bi si najraje ogledal kar iz morja. Ali kdo ve, pozna koga ki ve, ... če bo med dogodkom dovoljen pristop do otočka Figarola pred Rovinjem?
prihajajoči dogodek bi si najraje ogledal kar iz morja. Ali kdo ve, pozna koga ki ve, ... če bo med dogodkom dovoljen pristop do otočka Figarola pred Rovinjem?
-
dijo_porko
- Kapitan bojne ladje
- Prispevkov: 128
- Pridružen: Sr Sep 26, 2012 12:36
Zgleda, da boš lahko gledal iz morja, sicer primerno oddaljen pa vseeno:
http://www.tzgrovinj.com/images/razno/R ... promet.jpg
http://www.tzgrovinj.com/images/razno/R ... promet.jpg
Čoln splovi rajši v Vrsarju in se tako izogni veliko daljši vožnji z avtom okoli Limskega kanala. Drčo boš našel pomojem samo v kampih, mogoče bi bilo dobro poskusiti tudi v Funtani ...
BTW: jest ga bom dal v vodo v uvali sv. Martin (pred Porečem), kjer imam tudi sicer privez cez sezono (marinica Aquarius), ki pa zal se ne bo odprta (po 1.5. mogoče letos že teden prej - za veliko noč) tako da ga bom moral zvečer odvlečt spet v vas in v nedeljo spet v vodo ...
Potem me čaka prekrasna (no odvisno seveda od vremena) vožnja do Rovinja, cca 50min (Lodestar Trimax 3D-V 320 in Yamaha 15 2T), če bo mirno morje.
BTW: jest ga bom dal v vodo v uvali sv. Martin (pred Porečem), kjer imam tudi sicer privez cez sezono (marinica Aquarius), ki pa zal se ne bo odprta (po 1.5. mogoče letos že teden prej - za veliko noč) tako da ga bom moral zvečer odvlečt spet v vas in v nedeljo spet v vodo ...
Potem me čaka prekrasna (no odvisno seveda od vremena) vožnja do Rovinja, cca 50min (Lodestar Trimax 3D-V 320 in Yamaha 15 2T), če bo mirno morje.
Sosedom edino ni "uštekal", da jim kampi ne delajo, ko so tako lepo "buse spelal"
Pa tam na sliki vidim, da jadralci ne smejo blizu al kako
Roberth,
tisti napihnjen kondom, pa ja lahko za čez vikend v morje vržeš...
No, upam, da bo kaj za videt...
Pa tam na sliki vidim, da jadralci ne smejo blizu al kako
Roberth,
tisti napihnjen kondom, pa ja lahko za čez vikend v morje vržeš...
No, upam, da bo kaj za videt...

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Šit!
A ste videli, da so v zalivu spremenili signalizacijo in je prepovedano sidrati? Zanimivo. Naj nekdo pogleda, če je to sploh regularno. Za ta zaliv ni koncesije, po pomorskih pravilih pa tudi ne vem, če lahko za en vikend prepovedo sidranje, nato pa je spet dovoljeno
? Ali ima organizator dogodka takšno pravico?
Ker tam zunaj bo jeba sidrat, ker zna ornk valjat.
A ste videli, da so v zalivu spremenili signalizacijo in je prepovedano sidrati? Zanimivo. Naj nekdo pogleda, če je to sploh regularno. Za ta zaliv ni koncesije, po pomorskih pravilih pa tudi ne vem, če lahko za en vikend prepovedo sidranje, nato pa je spet dovoljeno
Ker tam zunaj bo jeba sidrat, ker zna ornk valjat.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
dej ti povej, kaj bo valjal, če smo naročil brezveterje pa šajbo !
Nehaj v klanc gont, pa prid na tiste 3m nadmorske višine, sonce je že tako, da bimini rabiš, nekateri se pa tudi že kopajo !
Ob takem dogodku, se mi ne zdi sporno, da zaprejo zaliv, če se bo tam dogajalo, le zamisli si perota, ko se bo na red bull bojo vezal
Nehaj v klanc gont, pa prid na tiste 3m nadmorske višine, sonce je že tako, da bimini rabiš, nekateri se pa tudi že kopajo !
Ob takem dogodku, se mi ne zdi sporno, da zaprejo zaliv, če se bo tam dogajalo, le zamisli si perota, ko se bo na red bull bojo vezal


“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
