Majhen sejem v Biogradu se letos postavlja na ogled že 10-ič. Vsako leto malo zraste in zraven pridobi tudi na kvaliteti. Lanskega smo si vsi zapomnili kot izjemno mrzlega, saj je cel čas pihala močna in ledena burja, ki pa ni pregnala obiskovalcev. Upam, da bo letos vreme boljše, kar bo naredilo sejem še bolj privlačen. Sejem je mogoče zanimiv tudi za nas, saj je v tem akvatoriju privezanih kar nekaj slovenskih plovil.
Otvoritev je v četrtek 23.10., zaključek pa v nedeljo 26.10.2008.
Vabljeni!
Sejem - Biograd Boat Show 2008
Moderatorji: moderator2, moderator
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
