A kdo pozna ali celo uporablja kakšno od teh naprav???
Zanima me ali je to res?? Malo sem v dvomih, saj takšnih naprav nimajo motorji že serijsko vgrajenih... Ko pa se vsi trudijo, da bi porabo čimbolj zmanjšali???
http://fs-shop.dev.si21.info/sl/
Zmanjšanje porabe goriva?!?
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
.
Nekaj stvari se je že preiskusilo in ocena je , da stvar deluje, ampak........
Dvigne se delovna temperatura. Zakaj je pa več dejavnikov.
V avtoindustriji z dodatki v gorivo izgubiš garancijo itd.
Ne rečem, da pri stari tehnologiji z veliko kubiki in malo konji stvar ne bi delovala, toda moderni motorji tega ne potrebujejo.
Če misliš varčevat potem ostani doma!
Pa LP
Nekaj stvari se je že preiskusilo in ocena je , da stvar deluje, ampak........
Dvigne se delovna temperatura. Zakaj je pa več dejavnikov.
V avtoindustriji z dodatki v gorivo izgubiš garancijo itd.
Ne rečem, da pri stari tehnologiji z veliko kubiki in malo konji stvar ne bi delovala, toda moderni motorji tega ne potrebujejo.
Če misliš varčevat potem ostani doma!
Pa LP
pajer 1
Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
-
morski volk
- Kapitan bojne ladje
- Prispevkov: 145
- Pridružen: Če Jul 26, 2007 18:51
- Kraj: ljubljana
dodatki za zmanjšanje goriva
Klobas na temo zmanjšanje porabe goriva ne zmanjka. Vse skupaj me spominja na "ciganski kazino" s škatlico od vžigalic in kroglico. Vsi vejo da bojo nategnjeni pa kandidatov nikdar ne manjka.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov
