melinek napisal/-a:Marcel_Mastnak napisal/-a:To je ena škatlca kjer gre velik kablov ven in not
Aha, hvala že vem, samo notr so vsi kabli privijačeni, je treba kaj pošpricat z WD40 ali kaj, najboljše da pokličem kakšnega serviserja?
Pozna kdo koga iz okolice Ptuja
Tako, odprl čarovno skrinjico, preveril vse kable in prišel do odkritja da je pri kablih vse O.K.
Je pa noter skrit tudi tek kondenzator, ki sem ga dal na slike in je ves pretopljen.
Je lahko to vzrok, da motor ne vžge?
Nikakor ne morem pripet slikice



