(klik na sliko...)
Mislim, da je €2000 to, kar je na sliki in €1700 brez prikolice.
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
indal napisal/-a:Dal bi tam med 4-5k€.
Bi pa seveda nekaj kar je vredno tega denarja
Nimam pa nekih prijateljev navtikov...mislim imam ampak nimajo dovolj izkušenj. Razen če vas forumaše štejem kot "navtične frende" z izkušnjami
Matic1 napisal/-a:Prevoz tašče in tasta s čolnom in potem še do konca dneva odprta usta.
SR 290 napisal/-a:Matic1 napisal/-a:Prevoz tašče in tasta s čolnom in potem še do konca dneva odprta usta.
Če bi bilo tako, ji prepovem pogled na čoln! Že brez tega je prava znanost kako jih zapret.![]()
@Indal;
Glede tvojih naštetih želja bi bil gumon morda najprimernejši.
@Elbarto;
Kaj je tako čudnega na obliki fišermenov, da bi bili stabilnejši na valovih?
indal napisal/-a:Dal bi tam med 4-5k€.
Bi pa seveda nekaj kar je vredno tega denarja
Nimam pa nekih prijateljev navtikov...mislim imam ampak nimajo dovolj izkušenj. Razen če vas forumaše štejem kot "navtične frende" z izkušnjami
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov