Ker je že kar precej časa odkar sem peto zadnjič razdiral vas prosim za nasvet.
Ali je zadevo treba odpreti nad antikavitacijskim krilcem (štirje inbus vijaki), ali čisto spodaj nad menjalnikom?
Predvidevam, da je potrebno izvleči tudi pogonsko gred zgoraj ven iz bloka.
Ali je možno, da se poškoduje semering zgoraj v bloku motorja ko gred natakneš nazaj v blok.
Kaj vse je smiselno pri tem posegu zamenjat?
Nekje na forumu sem že zasledil, da se deli še dobijo v Kopru vendar ne vem kje?
