leto in dopust je mimo, čoln pospravljen
Opazil sem, da mi je počila robna letev podnice...imam gumenjaka z mehkim dnom, pohodna površina je sestavljena iz 3eh alu podnic in ene lesene v špici.
Podnica je sestavljena kot laminat, s strani so obrobne letve, ki kasneje ob sestavi, sedejo v povezovalne letve podnic.
Počila je obroba. Netat ali švasat?
(prilepil bi slike, pa je too much complicade)
