Pozdravljeni pomorščaki,
Ima kdo od vas v lasti kakšno bojo za jadrnico dolžine 7,87m teža 1.5tone, ki ne bo zasedena od 15.7 naprej?
Lp Jaka
Najem boje Istra
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
Re: Najem boje Istra
Pokliči lučko uprevo umag in se dogovori.
Kdo je na strani
Po forumu brska: SloJanez in 16 gostov
