Pozdravljeni imam en problem za motor Yamaho 60 fetl za 1 maj smo se vozili po reki dravi in nam je normalno kazal hitrost pol sem doma posprejal peto proti algam, ta teden smo peljali čoln na morje in nam na morju ne kaže hitrosti. Na peti sta dve luknjici, ki bi naj bile za merjenje hitrosti vendar nista zamašeni mogoče je kaj drugo zamašeno in kako se bi dalo to rešiti čoln imam na morju in konec tedna grem dol in bi rad rešil to zadevo po možnosti brez servisa.
lp
YAMAHA 60 FETL
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
Pomoje imaš vseeno zamašeno nekje,ali pa mogoče se ti je kje staknila cevka.Je pa tudi možnost če si ga že dal v morje in vzel iz njega ven,da se je sol ti nekje kristalizirala.Če imaš možnost potem stakni cevko dol iz števca,pihi po cevki nazaj proti motorju in boš videlkaj bo.
Ure dnevi leta tečejo....
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov
