Zanima me kje bi lahko dobil vetrobransko steklo za tale čoln rio 450 top če se ga da kje naročit ali po naročilo naret če mi lahko kdo kaj svetuje
L.P.
vetrobransko steklo za RIO 450 TOP
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
Ja to pa je res ja, kalupi ali modeli, ki jih potrebujejo za krivljenje so problem. Poskusi še recimo pri Pleksi Vrhovec (je v Vrzdencu pri Horjulu), v istem kraju je še Kryli ali nekaj podobnega. Hmm, verjetno še kdo, nekje imam tudi zapisane mojstre, ki se ukvarjajo s podobnim. Če najdem, sporočim.
Bo pa verjetno povsod isti problem glede kalupov. Kar na kolenu pleksija ne more zakriviti. Se pa da z malo prakse to narediti po starem steklu. Ni ravno popolnoma natančno, vendar mislim, da dovolj. Moraš najti nekoga, ki ti bo hotel narediti na ta način.
LP
Bo pa verjetno povsod isti problem glede kalupov. Kar na kolenu pleksija ne more zakriviti. Se pa da z malo prakse to narediti po starem steklu. Ni ravno popolnoma natančno, vendar mislim, da dovolj. Moraš najti nekoga, ki ti bo hotel narediti na ta način.
LP
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov
