ko pa ga z žičko podrezam po plovcu in napolnim z gorivom
vžge iz prve.Toplega vžge 10 letni sin.
zanima me predvsem, kje se zadržuje gorivo za štartni vžig?
Kakšno vlogo ima pumpa goriva pri tem?
vplinjač podrt in očiščen,plovec obtežen,igla pobrušena,
svečke zamenjane večkrat,nov plovec˙(72,23 eu).
ker nimam več idej,bi prosil nekoga ,ki je imel podobne probleme,
da mi napiše rešitev le teh.
l.p
