

Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator




Bonaparte napisal/-a:Pa smo šli na dopust. Se mislil da bo sitno ker barka gre le osem vozlov ampak moram povedat da na dolge poti je zelo prijetna vožnja, lahko klepetaš, lahko se sprehajaš po barki, te ne premetava, lahko ješ kosilo. Je tiha saj dela le na tisoč obratov motor je 130 konjski dizel. Konec koncev bistvo je kako se imaš lepo ko se zasidraš, motor je le nujno zlo, da prideš do točke kjer se boš imel lepo in kje boš užival. Poraba pa je bila smešno niska, sem preračunal da iz kopra do belih skal porabim pol ure voznje in 4eur nafte.



NASA napisal/-a:Matica na sredini: Da ti šravf ne pade v morje
AEgir napisal/-a:Zato, da ko odstraniš matico na zunanji strani vijak not ostane in ne pade ven. Zato imaš tudi zarezan ženski del nosilca na barki, v katerega pride ta.
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta