Vgradnja avtomobilskega motorja

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator

Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » So Maj 24, 2008 17:39

Hmm, je res ja, kako mu je že ime??? Zagotovo kdo iz foruma ve bolj natančno, se pa ta gospod piše Kralj... Pa ne vem, če mu ni ime Janez...??? No za to nisem siguren.

LP
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

Marinizacija VW-ja

OdgovorNapisal/-a atilone » So Maj 24, 2008 20:32

V moji literaturi, je naveden Ivan Kralj kateri marinizira VW-je, ni pa zraven tel. številke. Drugi pa je Miha Kralj, kateri izdeluje dele za marinizacijo VW-jev. Z gospodom Mihom, sem lani kontaktiral in je ta pravi, ker sva se pogovarjalo o tem, da bi mi on mariniziral VW-ja.
Torej tel. številka g. Mihe 01 541 73 83, mobi 041 747 885.
LP
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » So Maj 24, 2008 21:43

Ja točno! Ni Janez ampak Miha! No saj sem rekel, da to mi je nekako ušlo iz glave, priimek sem si pa zapomnil. :D

LP
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » So Maj 24, 2008 22:17

Glavno, da se je našel tapravi :wink: .
LP
racael
Poročnik korvete
Prispevkov: 55
Pridružen: Sr Sep 26, 2007 06:48
Kraj: lj

OdgovorNapisal/-a racael » So Maj 24, 2008 22:27

mi smo pred petimi leti kupili pri njemu izmenjevalec za golfa II ga seveda vgradili in še danes deluje. gospoda tudi sicer osebno poznam . je sicer že v letih ima pa zato ogromno izkušenj. je tudi dolgoleten lastnik barke. nekoč je imel tovarno ( livarno) celo v afriki
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » So Maj 24, 2008 22:58

Sem tudi jaz slišal, da so njegovi izdelki in delo 1A roba, ker uporablja taprave materijale. To so pač stari mojstri, katerim je dobro ime več vredno , kot nekaterim današnjim, kateri varčujejo pri materijalu, pri računih pa ne. Škoda, da jih je vse manj. Tudi po pogovorih z njim, žal samo preko telefona sem prepoznal ta pravega mojstra in človeka.
LP
e220cdi
Štabni praporščak
Prispevkov: 41
Pridružen: Ne Apr 29, 2007 18:30

OdgovorNapisal/-a e220cdi » Ne Maj 25, 2008 09:39

Hvala fantje, za informacije!

Kdo je na strani

Po forumu brska: Bing [Bot] in 19 gostov