Blago za notranjost?

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator

Uporabniški avatar
Pozejdon
Admiral
Prispevkov: 902
Pridružen: To Feb 12, 2008 17:55
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Pozejdon » To Feb 11, 2014 06:32

Filc Mengeš najdeš na levi strani, če greš iz Trzina proti Mengšu. Malo pred centrom Mengša.
Njihov naslov je:

Trgovina (maloprodaja) v Mengšu:
Slovenska 40, 1234 Mengeš
Tel: (01) 7247 050, Fax: (01) 7247 003
Delovni čas: pon-pet: 8:00-16:00, sre: 8:00-17:30

Slika

Upam, da sem ti s tem pomagal, pa še komu ...

Lp.
Pozejdon,
Grem spet na morje, da se spomnim kako diši morski zrak, da vsaj malo znebim se vsakdanjih debat ...
TPK
Kapitan fregate
Prispevkov: 111
Pridružen: So Sep 21, 2013 13:51

OdgovorNapisal/-a TPK » To Feb 11, 2014 18:16

Ne vem kaj druga rečt kot HVALA !


Tako dobrega odgovora z lokacijo, še pa nisem na nobenem forumu dobil :D .
milan60
Višji praporščak
Prispevkov: 36
Pridružen: Sr Nov 27, 2013 09:21

OdgovorNapisal/-a milan60 » Po Feb 17, 2014 12:17

mogoče obstaja kakšna slika tega filca
TPK
Kapitan fregate
Prispevkov: 111
Pridružen: So Sep 21, 2013 13:51

OdgovorNapisal/-a TPK » Po Feb 17, 2014 18:04

milan60 napisal/-a:mogoče obstaja kakšna slika tega filca


Nisem še uspel obiskati te prodajalne, vendar bom zagotovo naredil kakšno sliko in jo objavil tu gor, ko bom šel pogledat ponudbo.
inspiron
Viceadmiral
Prispevkov: 483
Pridružen: Ne Avg 05, 2012 12:37

OdgovorNapisal/-a inspiron » To Jul 01, 2014 15:58

Bom kar tole uporabil - kaj naj dam v gliser na tla - nekaj obstojnega, pohodnega a vseeno prijetnega za boso nogo?

Nalimal bom pa kar cez obstojece tapeciraje - je tako trdo, sprijeto s podlago (in cisto tanko), da nima veze vlect dol.
abakus
Višji štabni praporščak
Prispevkov: 46
Pridružen: Sr Jul 10, 2013 10:46

OdgovorNapisal/-a abakus » Sr Jul 02, 2014 09:45

inspiron napisal/-a:Bom kar tole uporabil - kaj naj dam v gliser na tla - nekaj obstojnega, pohodnega a vseeno prijetnega za boso nogo?

Nalimal bom pa kar cez obstojece tapeciraje - je tako trdo, sprijeto s podlago (in cisto tanko), da nima veze vlect dol.


Jaz sem dal v čoln kar sivo "umetno travo", ki ima s spodnje strani gumijaste čepke. Sploh nisem rabil lepit na podlago, ker se je lepo vlegla. Za boso nogo je fajn občutek, suho je pa zelo hitro, ko se zmoči.

Jaz bi ti vseeno priporočal, da star tepih odstraniš, da se bo lepše sušilo, pa še kontrolo podna boš naredil, če je kje poliester napokal. Pri meni se je na nekaj mestih odluščil in je bil les lepo izpostavljen vlagi. Sem zadevo na novo zlaminiral z eno plastjo mate...

Lp.
Uporabniški avatar
Pozejdon
Admiral
Prispevkov: 902
Pridružen: To Feb 12, 2008 17:55
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Pozejdon » Sr Jul 02, 2014 15:48

Za poden sem uporabil najtanjši tapison (KEMO PLAST BTC) m2 cca 5 EUR.
Filc pa tekoči meter x 135 manj kot evro. (FILC Mengeš)

Kako je pri meni izpadlo prilagam fotko. Dobi pa se samolepilnega belega, črnega in sivega.

Slika

Vse sem delal sam in sem več kot zadovoljen. Rabiš samo potrpljenje in kak meter več saj, ko ga enkrat nalimaš in če ni OK je jeb... poti nazaj ni :)
Nazadnje spremenil Pozejdon, dne So Mar 07, 2015 19:24, skupaj popravljeno 2 krat.
Pozejdon,
Grem spet na morje, da se spomnim kako diši morski zrak, da vsaj malo znebim se vsakdanjih debat ...
niksa
Desetnik
Prispevkov: 11
Pridružen: Sr Feb 25, 2015 00:41

blago

OdgovorNapisal/-a niksa » So Mar 07, 2015 02:01

jaz ti lahko priskrbim primerno blago za navtiko.
je pa 100% poliester teflonsko impregniran tako da je protimadežno in nepremočljivo vendar na dotik in izgled kot navadno blago
lp
Uporabniški avatar
DR.E
Admiral
Prispevkov: 1693
Pridružen: Ne Jun 08, 2008 11:39
Kraj: Maribor, Bunarina - Pula
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a DR.E » So Mar 28, 2015 09:41

Pozdrav,

Jaz bi pa postelje preoblekel, prilagam sliko, da si lažje predstavljate kakšen dizajn bi želel.... lahko je tudi kombinacija belo-bordo rdeče....

Slika

Če mi kdo namigne, kje to najdem bi bil vesel...

Hvala!
MMSI: 238 460 540---- Call.s.: 9AA5011
POZOR: Kdo je trenutno na oblasti pri nas?
Uporabniški avatar
snwl
Admiral
Prispevkov: 656
Pridružen: To Okt 26, 2010 14:26

OdgovorNapisal/-a snwl » Po Mar 30, 2015 18:29

...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
...Never sail with a crew who can't sing!...
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Po Mar 30, 2015 21:35

Pozejdon napisal/-a:Za poden sem uporabil najtanjši tapison (KEMO PLAST BTC) m2 cca 5 EUR.
Filc pa tekoči meter x 135 manj kot evro. (FILC Mengeš)

Kako je pri meni izpadlo prilagam fotko. Dobi pa se samolepilnega belega, črnega in sivega.

Slika

Vse sem delal sam in sem več kot zadovoljen. Rabiš samo potrpljenje in kak meter več saj, ko ga enkrat nalimaš in če ni OK je jeb... poti nazaj ni :)


Mater tole si pa dobro uštimal. Ali je lepilo odporno na vlago? Če je odgovor da, že vem kaj bom delal pri naslednjem posegu na barki :)
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Tjaz
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 133
Pridružen: Ne Jun 23, 2013 10:16

Re: Blago za notranjost?

OdgovorNapisal/-a Tjaz » Če Apr 29, 2021 06:35

Kako se kaj ta filc obnese po nekaj letih? Ga še vedno priporočate? Kako pa je raztegljiv in kako prekriva neravnine na poliestru?
Lp, Tjaz
polanc
Admiral
Prispevkov: 9472
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

Re: Blago za notranjost?

OdgovorNapisal/-a polanc » Če Apr 29, 2021 06:54

Neravnine se bojo prej še bolj vidle ,odvisno od barva,k je tanek..

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov