yamaha 40 1979
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
- Marcel_Mastnak
- Admiral
- Prispevkov: 4061
- Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
- Kraj: Celje
- Marcel_Mastnak
- Admiral
- Prispevkov: 4061
- Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
- Kraj: Celje
Na njihovi strani imaš za vse motorje katera svečka paše, pa tisto Bosno raje pozabi. http://www.ngksparkplugs.com/
evo še sam preveril res je br8hs........grem še danes po dva komada .......
a se komu sanja zakaj ta simptom ..........da mi po določenem času (2 ure) motor ne vžge ger ne dobi goriva ..........ko malo kapnem v valje z brizgo vžge pokašlja in teče popolnoma normalno. (vplinjač očiščen, filter na dovodi in na motorju očiščen...........)
lp
a se komu sanja zakaj ta simptom ..........da mi po določenem času (2 ure) motor ne vžge ger ne dobi goriva ..........ko malo kapnem v valje z brizgo vžge pokašlja in teče popolnoma normalno. (vplinjač očiščen, filter na dovodi in na motorju očiščen...........)
lp
-
Daki
Kdo je na strani
Po forumu brska: JakaG in 20 gostov
