Obnova barčice step by step
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
- habibi Vll
- Admiral
- Prispevkov: 4361
- Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
- Kraj: LJ.Vižmarje
Ko ne bom več mogel jadrat si bom nabavil takšno motornjačo. Mimogrede, a boš na palubo dal tik ali flexiteek?
Living well is the best revenge
https://www.facebook.com/NotaBeneSailing/
https://www.facebook.com/NotaBeneSailing/
- Marcel_Mastnak
- Admiral
- Prispevkov: 4061
- Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
- Kraj: Celje
Gospo je prestala vožnjo.!!
Gospod jo je že čakal...
Mal so z Dviga zaje... al ker niso pripeljali s seboj križa ampak je gospa dokazala čeprav je v letik je konstrukcija izredno močna..
BP je prestala operacijo..
Si bom naredil kišto , tako, da haluciniranje pride tudi čez zimo..
Nič čakanja , delo delo, 1.6 2016 je dan D!!
Gospod jo je že čakal...
Mal so z Dviga zaje... al ker niso pripeljali s seboj križa ampak je gospa dokazala čeprav je v letik je konstrukcija izredno močna..
BP je prestala operacijo..
Si bom naredil kišto , tako, da haluciniranje pride tudi čez zimo..
Nič čakanja , delo delo, 1.6 2016 je dan D!!
Fiat Justitia ... Some day....
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov
