Je pa eden od naju resno zmeden in ne ve o čem govori. Kdo je to pa prepustimo individualni oceni.
Rad bi slišal podlago te tvoje teze ampak tudi če ne odgovoriš, je teza, da je z enim cilindrom manj in 450ccm manj nekako da več od sebe skregana z vsem do sedaj znanim. Mogoče je pa alkimija posredi.
Če misliš, da ima zaradi injektorjev več moči, se grdo motiš.


