V načrtu imam namestiti še en nosilec višje, levo na krmi, tik za klopjo in potem imaš lahko pasarelo zloženo kar tam, ob levem kraku zadnje pripone. Tam mi je manj všeč, ker jemlje razgled.
Več variant je, najraje bi pa videl, da je ne bi rabil
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov