Pokrov, ojačitev, obnova

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator

Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 7095
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » To Jul 22, 2014 13:02

Pasarelo imam ves čas zloženo in postavljeno ob ograjico na desni strani, tam kjer ni napoti roll flok vrvi. Tudi med plovbo imam rad dostop do morja na krmi, med kopanjem pa itak.
V načrtu imam namestiti še en nosilec višje, levo na krmi, tik za klopjo in potem imaš lahko pasarelo zloženo kar tam, ob levem kraku zadnje pripone. Tam mi je manj všeč, ker jemlje razgled.
Več variant je, najraje bi pa videl, da je ne bi rabil :wink: Z lesenimi mostički ni nič bistveno bolje.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov