Restavriranje prikolice

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator

polanc
Admiral
Prispevkov: 9470
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

Re: Restavriranje prikolice

OdgovorNapisal/-a polanc » Pe Jan 26, 2018 21:22

ja drek šprica sam kadi se pa ne do pete sosednje barke stran verjetn.Se prav če bi obesu folijo okol barke bi blo ok.
malar200
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 125
Pridružen: Ne Jun 08, 2008 21:46
Kraj: Sava

Re: Restavriranje prikolice

OdgovorNapisal/-a malar200 » Pe Jan 26, 2018 22:26

Tako, zaščitiš s folijo in je ok. Je pa potem po tleh kar nekaj umazanije za pospravit. Jaz ponavadi v grobem postrgam in nato sperem z visokotlačnim čistilcem. Za kakšno manjšo stvar je tudi tole ok:

https://www.youtube.com/watch?v=T9yxALKx8qs

Klasični "štrajfiks" s pištolo, v katero podtlak vode vleče pesek.
polanc
Admiral
Prispevkov: 9470
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

Re: Restavriranje prikolice

OdgovorNapisal/-a polanc » To Jan 30, 2018 18:59

evo našu sem kos plastike na eni strani je gel coal na drugi pa primer...antifavling je tko brez veze gor malat k je mehkejši.Tak da če se ti da probat,povej kam ti dostavim plastiko.
LP Iztok

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov