Restavriranje prikolice
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
Re: Restavriranje prikolice
ja drek šprica sam kadi se pa ne do pete sosednje barke stran verjetn.Se prav če bi obesu folijo okol barke bi blo ok.
Re: Restavriranje prikolice
Tako, zaščitiš s folijo in je ok. Je pa potem po tleh kar nekaj umazanije za pospravit. Jaz ponavadi v grobem postrgam in nato sperem z visokotlačnim čistilcem. Za kakšno manjšo stvar je tudi tole ok:
https://www.youtube.com/watch?v=T9yxALKx8qs
Klasični "štrajfiks" s pištolo, v katero podtlak vode vleče pesek.
https://www.youtube.com/watch?v=T9yxALKx8qs
Klasični "štrajfiks" s pištolo, v katero podtlak vode vleče pesek.
Re: Restavriranje prikolice
evo našu sem kos plastike na eni strani je gel coal na drugi pa primer...antifavling je tko brez veze gor malat k je mehkejši.Tak da če se ti da probat,povej kam ti dostavim plastiko.
LP Iztok
LP Iztok
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov
