čoln pumpa

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator

Uporabniški avatar
mravla74
Kontraadmiral
Prispevkov: 309
Pridružen: To Jun 24, 2008 12:29

OdgovorNapisal/-a mravla74 » Če Apr 15, 2010 11:53

Mateo, kontaktiraj AnnaMary. Ima veliko delov za GT 402, mogoče ti lahko pomaga.
Uporabniški avatar
mateo11
Kapitan fregate
Prispevkov: 117
Pridružen: Pe Avg 28, 2009 15:41

OdgovorNapisal/-a mateo11 » Po Mar 07, 2011 20:24

Minilo je že precej časa odkar sem postavil vprašanje glede mojega problema - pumpanja čolna . Večinoma mi je svetovala naj namontiram flape , nekateri pa tudi krilce na peti motorja. O krilcih ne morem soditi , ker jih nisem probal . Kar se pa tiče flapov pa lahko rečem ,da je zadeva prava stvar in 100% reši problem . Sicer so moji flapi domače proizvodnje in jih moraš štelat ročno (vzame ti kar nekaj časa , da jih nastaviš ) , vendar je čoln po montaži tisto pravo .
Najboljše je če se nastavljajo takrat , ko je čoln najlažji . Pomembno je še , da se nastavljajo v morju in ne v sladki vodi - jezeru , če se seveda vozite po morju , nastavitve so različne - gostota vode.
Stvar je še boljša , če so flapi električno nastavljivi , vendar za manjše čolne zadostujejo tudi - home made .
Da zadevo zaključim , flapi so ena izmed pravih rešitev za ta problem, o tem več ni nobenega dvoma , če je možnost montaže električnih je stvar še toliko boljša .




L.p
Nikoli na silo , vedno vzemi večjo kladivo !!!!
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Po Mar 07, 2011 22:48

Poslikaj malo da vidimo
LP, G
Uporabniški avatar
mateo11
Kapitan fregate
Prispevkov: 117
Pridružen: Pe Avg 28, 2009 15:41

OdgovorNapisal/-a mateo11 » To Mar 08, 2011 10:39

Nikoli na silo , vedno vzemi večjo kladivo !!!!
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » To Mar 08, 2011 11:32

Kar je dobru nej slabu, ok zgleda itak 100x bolj uporabno kot krilca verjetno, kaj pa v zavojih pri večji, manjši brzini?
LP,G
Uporabniški avatar
mravla74
Kontraadmiral
Prispevkov: 309
Pridružen: To Jun 24, 2008 12:29

OdgovorNapisal/-a mravla74 » To Mar 08, 2011 11:48

Dobro zgleda ja, tudi mene zanima kak se kaj obnaša v zavojih pri večji hitrosti.
Uporabniški avatar
mateo11
Kapitan fregate
Prispevkov: 117
Pridružen: Pe Avg 28, 2009 15:41

OdgovorNapisal/-a mateo11 » To Mar 08, 2011 12:27

Kolikor sem jaz opazil ni bilo nobenih težav , čoln se je lepo odzival na zavoje , vendar če sta opazla sem moral flape na vsaki strani malo spodvihati , ker sem pri ravnih imel občutek kod ,da motor vleče ,, zrak"
potem pa tega občutka več ni bilo. Edino kar bi bilo boljše je , če bi bili pomaknjeni še malo navzven . Tega čolna se brez flapov prej sploh ni dalo vozit z njimi je pa letel , se mi zdi , da več po zraku kot po morju . :twisted:
Nikoli na silo , vedno vzemi večjo kladivo !!!!
Uporabniški avatar
motorni
Admiral
Prispevkov: 2636
Pridružen: Po Maj 14, 2007 00:04
Kraj: Zagorje

OdgovorNapisal/-a motorni » To Mar 08, 2011 20:07

Prejšnji čoln, elan 495f, je imel težišče precej nazaj. Dobra stran tega je bila, da nisi zajel vode tudi pri visokih valovih. Slaba stran pa, da je čoln pumpal že pri mirnem morju. Če si flape potisnil ravno prav navzdol, pa je to postal drug čoln...
__________________
lp
motorni
Uporabniški avatar
mravla74
Kontraadmiral
Prispevkov: 309
Pridružen: To Jun 24, 2008 12:29

OdgovorNapisal/-a mravla74 » To Mar 08, 2011 21:27

Motorni, kakšen motor si imel na 495-ki?
Uporabniški avatar
motorni
Admiral
Prispevkov: 2636
Pridružen: Po Maj 14, 2007 00:04
Kraj: Zagorje

OdgovorNapisal/-a motorni » Sr Mar 09, 2011 17:24

Selva 70 2T
__________________

lp

motorni
lampy
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 89
Pridružen: Po Apr 18, 2011 20:47
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a lampy » Po Mar 19, 2012 14:33

mateo11 napisal/-a:Kolikor sem jaz opazil ni bilo nobenih težav , čoln se je lepo odzival na zavoje , vendar če sta opazla sem moral flape na vsaki strani malo spodvihati , ker sem pri ravnih imel občutek kod ,da motor vleče ,, zrak"
potem pa tega občutka več ni bilo. Edino kar bi bilo boljše je , če bi bili pomaknjeni še malo navzven . Tega čolna se brez flapov prej sploh ni dalo vozit z njimi je pa letel , se mi zdi , da več po zraku kot po morju . :twisted:



imam isti čoln meteor 420, ter isti problem s "pumpanjem", pa je nekdo nanj naredil fiksne trdne flape (verjetno prejšnji lstnik) in kot je rekel mateo11 čoln je nevozen. Pomoč???

l.p.
Uporabniški avatar
mateo11
Kapitan fregate
Prispevkov: 117
Pridružen: Pe Avg 28, 2009 15:41

OdgovorNapisal/-a mateo11 » Po Mar 19, 2012 17:11

Ena izmed rešitev so flapi , zgoraj lahko vidiš kako zgledajo . Meni so se dobro obnesli vendar morajo biti nastavljivi ,da lahko nastaviš najbolj primeren kot . Nastavljal sem tako dolgo ,da je bil čoln z eno osebo dobro vozen ,potem z večjim številom na bani ni bil problem. :lol: . Po nastavitvi je bil čoln čisto drug , letel je ko hudič. :twisted:
Nikoli na silo , vedno vzemi večjo kladivo !!!!
Uporabniški avatar
motorni
Admiral
Prispevkov: 2636
Pridružen: Po Maj 14, 2007 00:04
Kraj: Zagorje

OdgovorNapisal/-a motorni » Po Mar 19, 2012 18:57

Na tistem prejšnjem sem imel nastavljive flape, pa se je tudi dal narediti "neploven" čoln, če jih potisneš preveč dol.
__________________

lp

motorni

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov