Obnova barčice step by step
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
- Nikola T.
- Admiral
- Prispevkov: 5414
- Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
- Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
- Kontakt:
Primus,
za plin pa uporabi bakreno cev za klima naprave, katero napelješ od prostora z jeklenko do varnostnega ventila pri štedilniku. Bakrena cev na plovilu je bolje, da je brez izolacije, da se posuši, če se že zmoči. V kolikor je cev v izolaciji kot je to navada za klima naprave na barki, obstaja možnost, da pride v izolacijo slana voda, ki pa bi cev razžrla. Na prostem še posebej, če jo na tanko premažeš z vodoodporno prozorno mastjo pa bo lepa ostala še dolga leta. Površinski volk ji ne škodi. Življenska doba na plovilu za debelostensko je tudi preko 50 let. Varnostni ventil in nastavke za plinsko gibljivo cev dobiš v firmi Veto dooprav tako na Brnčičevi v Ljubljani.
klik na sliko za članek
[url=http://www.sailboat-cruising.com/boat-cookers.html#gallery[pageGallery/0/]
[/url]

za plin pa uporabi bakreno cev za klima naprave, katero napelješ od prostora z jeklenko do varnostnega ventila pri štedilniku. Bakrena cev na plovilu je bolje, da je brez izolacije, da se posuši, če se že zmoči. V kolikor je cev v izolaciji kot je to navada za klima naprave na barki, obstaja možnost, da pride v izolacijo slana voda, ki pa bi cev razžrla. Na prostem še posebej, če jo na tanko premažeš z vodoodporno prozorno mastjo pa bo lepa ostala še dolga leta. Površinski volk ji ne škodi. Življenska doba na plovilu za debelostensko je tudi preko 50 let. Varnostni ventil in nastavke za plinsko gibljivo cev dobiš v firmi Veto dooprav tako na Brnčičevi v Ljubljani.
klik na sliko za članek
[url=http://www.sailboat-cruising.com/boat-cookers.html#gallery[pageGallery/0/]
[/url]

- Nikola T.
- Admiral
- Prispevkov: 5414
- Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
- Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
- Kontakt:
Vem
,
podatki za plinsko instalacijo za Morjeplovce z istimi težavami glede obnove.
Na tvojem mestu bi vseeno potegnil cev za plin sedaj, ko imaš vse razdrto. Kaj veš morda plovilo prodaš brez Wallasa.
LP NT
podatki za plinsko instalacijo za Morjeplovce z istimi težavami glede obnove.
Na tvojem mestu bi vseeno potegnil cev za plin sedaj, ko imaš vse razdrto. Kaj veš morda plovilo prodaš brez Wallasa.
LP NT
Nazadnje spremenil Nikola T., dne So Jan 23, 2016 11:47, skupaj popravljeno 1 krat.
primusr napisal/-a:NT hvala za Info...
MM sorry bova pa šla na kafe..
Me veseli , da forum ima svojo funkcijo...
Boo...
Hvala bogu, da si našel boljso resitev s katero ne bos nic zgresil. V principu gre za podobno stvar.
Zelene so le bolj hardcore, ampak na barki ni ne pritiska vode, hodiš po ceveh pa tudi ne.
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
Nikola T. napisal/-a:Vem,
podatki za plinsko instalacijo za Morjeplovce z istimi težavami glede obnove.
Na tvojem mestu bi vseeno potegnil cev za plin sedaj, ko imaš vse razdrto. Kaj veš morda plovilo prodaš brez Wallasa.
LP NT
Saj je že sedaj plinska napeljava , jo bom samo obdržal...
Fiat Justitia ... Some day....
Primusr, oprosti, čisto na kratko si bom sposodil temo.
Na vsis morske vode za hlajenje bom pri motorju dodal dva ventila in T člen. Tile plastični se mi zdijo simpatični. Med drugim so lažji od medeninastih. 5/4 colski medeninasti so skupaj s T členom in nastavki za cevi že precej štorasti.
MM ali kdorkoli morda ve za trgovino, kjer se dobijo. Po spletu si ne znam predstavljati kaj točno rabim.
Na vsis morske vode za hlajenje bom pri motorju dodal dva ventila in T člen. Tile plastični se mi zdijo simpatični. Med drugim so lažji od medeninastih. 5/4 colski medeninasti so skupaj s T členom in nastavki za cevi že precej štorasti.
MM ali kdorkoli morda ve za trgovino, kjer se dobijo. Po spletu si ne znam predstavljati kaj točno rabim.
mamaMicka napisal/-a:Leut napisal/-a:Morda tole:
http://www.instal.si/index.php?c=281&gc ... GwodLw4AXQ
Prumusr ce bos delal s to PPR plastiko, imam jaz aparat za varjenje. Pa se pokazem ti kako. Jaz mam to po celi bajti. Meni super zadeva...
Bauhaus jih ima 100%. Skoraj vse fitinge...
Jaz če rabim samo kak kos grem tja. Za bajto pa sem kupil v trzinu, ker so kao najbolse cevi, samo ni polic, da premisljujes meris in zbiras. Torej Bauhaus. Je sicer drazji od Instal, samo ce rabis par kosov je postnina drazja. Nisem pa prepričan kak material so ventili in kosi, ki imajo navoje. Pomojem pocinkano...
Kar se dolžin tiče se pa cevi reže kolikor pač rabiš, kolena imaš vse stopinje, imaš ventile(dragi), prehodne kose, T kose, izogib kose, štuk kose, holandce...
Jaz če rabim samo kak kos grem tja. Za bajto pa sem kupil v trzinu, ker so kao najbolse cevi, samo ni polic, da premisljujes meris in zbiras. Torej Bauhaus. Je sicer drazji od Instal, samo ce rabis par kosov je postnina drazja. Nisem pa prepričan kak material so ventili in kosi, ki imajo navoje. Pomojem pocinkano...
Kar se dolžin tiče se pa cevi reže kolikor pač rabiš, kolena imaš vse stopinje, imaš ventile(dragi), prehodne kose, T kose, izogib kose, štuk kose, holandce...
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
Hvala za info. V Bauhausu sem jih gledal pred dvema dnevoma. Nimajo vseh kosov, vsaj ventilov ne. Tudi mi ni bilo čisto jasno kako se kosi spajajo med sabo. Potrebujem dva kroglična ventila, T kos in tri kose, na katere bi z objemkami pritrdil cevi z notranjim premerom 32mm. Se pravi, rabim tudi vse ventile in ostale plastične kose velikosti 5/4".
Nastalo naj bi nekaj takega, le da brez izhodnega ventila:
Mi lahko svetuješ katere kose iz kataloga pravzaprav rabim. Aja, in kako jih zvarim skupaj.
Nastalo naj bi nekaj takega, le da brez izhodnega ventila:
Mi lahko svetuješ katere kose iz kataloga pravzaprav rabim. Aja, in kako jih zvarim skupaj.
Hja, kljub temu, da zagovarjam te PPR cevi in so nasploh super in neunicljive bi jaz verjetno vseeno dal raje medenino.
Zakaj...
Medeninansti ventili so za moje pojme za slano vodo skoraj nujni. Nisem siguren, vendar ventili v ppr ceveh niso medeninasti, torej bi moral dati ventile posebej medeninaste.
Čeprav imam glede navadne(617) medenine jaz drugačno mnenje(v materialu je 30% cinka ali celo 50%in je totalno neprimerna za barko), ampak se ne bom spuščal v to temo in debato.
Potem ti ostane pa samo še T kos, ki bi ga lahko nadomestil z plastiko.
Skratka prednosti v teži in velikosti ni. Velikost je ista, teza moda par dkg.
Če si imel kaj drugega v mislih pa povej...
Zakaj...
Medeninansti ventili so za moje pojme za slano vodo skoraj nujni. Nisem siguren, vendar ventili v ppr ceveh niso medeninasti, torej bi moral dati ventile posebej medeninaste.
Čeprav imam glede navadne(617) medenine jaz drugačno mnenje(v materialu je 30% cinka ali celo 50%in je totalno neprimerna za barko), ampak se ne bom spuščal v to temo in debato.
Potem ti ostane pa samo še T kos, ki bi ga lahko nadomestil z plastiko.
Skratka prednosti v teži in velikosti ni. Velikost je ista, teza moda par dkg.
Če si imel kaj drugega v mislih pa povej...
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
-
jadralec-mihy
- Kontraadmiral
- Prispevkov: 267
- Pridružen: So Dec 26, 2009 13:43
Dela se naprej.. Sem delal malo poizkusa z AWLWOOD-om..
Krmilo iz Fly-a sem speskal(Proba) z Garnetom..
Dobro obrusil z brusnim papirjem 120 (takšno granulacijo priporoča prozvajalec..
Premazal z Primerjem ALLWOOD primer ter pustil sušiti 24 ur.
Nato je sledilo 7x nanos laka..
Zaključni sloj sledi v teh dneh , ko bom zopet lakiral en del katerega sem si omislil na novo in kateri tudi ni bil prej na barki.. Pa se mi zdi bolj smiselen.. To še sledi..
Delal sem tudi nove tanke za gorivo.. Po posvetu z Paletom sem se lotil novih tankov.. Obstoječi so stari 32 let in so bili luknjasti kot Švicarski sir. Slike prilepim ko dež preneha..
Tukaj pa ta novi..
Kalup sem naredil iz iverice.
Motor se obnavlja, tako dela se na polnooooo..
Krmilo iz Fly-a sem speskal(Proba) z Garnetom..
Dobro obrusil z brusnim papirjem 120 (takšno granulacijo priporoča prozvajalec..
Premazal z Primerjem ALLWOOD primer ter pustil sušiti 24 ur.
Nato je sledilo 7x nanos laka..
Zaključni sloj sledi v teh dneh , ko bom zopet lakiral en del katerega sem si omislil na novo in kateri tudi ni bil prej na barki.. Pa se mi zdi bolj smiselen.. To še sledi..
Delal sem tudi nove tanke za gorivo.. Po posvetu z Paletom sem se lotil novih tankov.. Obstoječi so stari 32 let in so bili luknjasti kot Švicarski sir. Slike prilepim ko dež preneha..
Tukaj pa ta novi..
Kalup sem naredil iz iverice.
Motor se obnavlja, tako dela se na polnooooo..
Nazadnje spremenil primusr, dne To Feb 16, 2016 20:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Fiat Justitia ... Some day....
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov

