No ja, do danes. Danes se mi je vklopil alarm za desni separator in sem rekel: No končno, malo vode.
Priplujem v zaliv, počakam, da se ohladijo motorji in grem v santino. Spustim nafto iz levega separatorja v vedro in nič vode, same smeti. Odprem in očistim še desni separator, ta ki je javil vodo in glej ga zlomka, spet nič vode, smeti pa kot, da mi komunala smeti vozi v tank.
Torej, na hrvaškem je res čist bencin. Fantje pazite!
separator s senzorjem
to pa je umazanija v cca pol litra nafte!!!!! iz obeh separatorjev:
Pa lep pozdrav in obilo sreče pri tankanju goriva!
