hvala lepa za lepe besede, in pa tudi glede elis, seveda se slišiva!
Ne zastopim pa dobro katere dva kabelčka naj izoliram? Jaz lahko to sondo dvignem, zgleda kot zelo debel kratek valj, vanj pa pelje le en precej debel kabel (kot na sliki). Ta kabel je tik ob stiku z sondo napokal in se vidi žice (kar pomojem ni ok
Ko jo pa bom pritrjeval nazaj (sondo na trup ane), pa uporabim črno siko 292?
Aja, a se da to testirati, če dela tudi kako drugače, kot pa da je v vodi čoln? (nevem kako deluje, verjetno potrebuje vodo za merjenje).
Lp
BM
