To je že moj drugi avtomobilski motr,ki sem ga mariniziral in vgradil v čoln.Za oba sem izdelal približno enaka sistema hlajenja in kolektorja-
iz rosfraja.V zdajšnem čolnu imam volvotov avtomobilski motor že 8
let in še zadeva stalno deluje

Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator

bora2 napisal/-a:marjanr
nekje sem zasledil, da kolektor ni v redu, če je iz inoksa ker ga razžerajo žvepleni ispušni plini, koliko časa je že v obratovanju ?
Kaj je boljše, hladiti kolektor z morsko vodo, ali hladiti z vodo iz motorja.
oba sistema pa izdeluje BOWMAN
LP
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov